Wi-Fi termostaty

Vnitřní komfort je v mnoha svých podobách hlavní téma moderního bydlení. Pokud se chcete i vy cítit příjemně v každém koutě svého domova, máme zde pro vás 2 typy z našeho sortimentu komfortní Wi‑Fi regulace.

Termostaty pro každého, kdo má rád jednoduché a komfortní ovládání teploty

Wi‑Fi termostaty fungují jako samostatné jednotky, které můžete snadno instalovat jak do jednotlivých místností, tak i v rámci celého domu. V základním nastavení fungují i bez Wi‑Fi připojení jako klasické regulátory topení nebo chlazení. Po připojení na Wi‑Fi je můžete ovládat a nastavovat odkudkoli díky aplikaci pro chytré telefony.

Dotykový termostat pro teplovodní topení a chlazení

Wi‑Fi termostat ALPHA 365

Toto srdce systému pro vytápění a chlazení vám zajistí 365 dní v roce maximální komfort s co nejnižšími provozními náklady. Je jedno, zda využíváte pro jeho ovládání samotný dotykový displej, mobilní aplikaci nebo webové rozhraní.

Jak tento wi‑fi termostat funguje?

Regulátor vám sám vyhodnotí kvalitu vnitřního prostředí, tím že průběžně měří teplotu i vlhkost. Automaticky pak spíná zdroj tepla, chladu nebo i větrací jednotku pro výměnu vzduchu. Umožní vám automatický i manuální provoz, nastavení komfortních i útlumových teplot pro vytápění i chlazení a to vše v týdenním programu. Může být využit samostatně, nebo jako část složitějšího regulačního systému.

Termostat pro elektrické podlahové vytápění a temperování

EB-Therm 500 + EB‑connect Wi‑Fi

Termostat pro elektrické podlahové temperování i vytápění EB‑Therm 500 vám kdykoliv umožňuje po zakoupení a jednoduché vestavbě EB‑connect Wi‑Fi modulu připojit váš termostat do místní sítě a vzdáleně ho ovládat.

wi-fi-termostat-ALPHA-500

Koncept, který vám dává svobodu volby

Termostat se dále vyznačuje barevným, dobře čitelným dotykovým displejem s přehledným menu. Tím že senzory leží mimo plochu displeje je jeho ovládání ještě spolehlivější. Individuální nastavení provozních parametrů v týdenním programu vám zajistí přesně takový komfort, který od vašeho elektrického podlahového topení vyžadujete. K tomu ho navíc díky měření spotřebované energie máte vždy i pod kontrolou.

Mám zájem o konzultaci k Wi‑Fi termostatům:    ALPHA news