Dimplex Smart Climate system

Chytrý a úsporný systém elektrického vytápění, který si můžete sestavit jak z topných rohoží, konvektorů a sálavých panelů Dimplex, tak i z jiných topných prvků. Vytápění můžete ovládat extrémně snadno a intuitivně pomocí vašeho mobilního telefonu nebo tabletu.

Nová dimenze elektrického vytápění. Teplo přesně tehdy, kdy ho zrovna potřebujete.

DIMPLEX Smart Climate System (SCS) je chytrý systém elektrického vytápění, který lze snadno ovládat také na cestách. Ať už použijete digitální regulátor přímo na elektrickém konvektoru nebo intuitivní aplikaci „Energy Control App“ na mobilním telefonu nebo tabletu, v nastavení se vždy snadno zorientujete a teplotu v místnosti nastavíte pouhým dotykem prstu. Je to intuitivní, pohodlné a extrémně snadné.

Jeden systém.
Nekonečné možnosti.

Centrální HUB + aplikace Energy Control

Tento prvek je centrem DIMPLEX Smart Climate systému. Díky němu nastavíte teplotu na svém mobilním telefonu nebo tabletu odkudkoli, rychle a snadno. Intuitivní aplikace vám umožní šetřit energií a dosáhnout příjemně komfortní teploty v jednotlivých pokojích 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Mobilní aplikace je dostupná zdarma ke stažení.

Konvektory DTD

Výkonové varianty 250 až 2000 W s výškou 20 nebo 40 cm. Nástěnný držák se zástrčkou nebo s připojovací krabicí pro přímé připojení. Nově navržený skrytý vývod vzduchu pro lepší distribuci tepla. Přední plochu topidla lze doplnit o designové skleněné kryty ve 3 barvách.

Topné rohože a kabely

K dodání jako jednotlivé topné rohože, topné kabely nebo kompletní sady pro vaše příjemné teplo od nohou a úspory energie. K dispozici v různých plochách a výkonech.

B2B katalog a ceník: Topné rohože a kabely

Nástěnný ovladač SWITCH

Nástěnný bateriový ovladač pro jednoduché přepínání mezi různými programy bez přístupu k aplikaci. S vestavěným teplotním čidlem.

Okenní senzor SENSE

Okenní senzor, který při otevřeném okně automaticky sníží nastavenou teplotu. Pomůže vám ušetřit vaše náklady na vytápění.

Pokročilá regulace topidel DCU 2R

Nastavte a změňte teplotu nebo časy útlumu a komfortního režimu přímo na konvektoru. Nastavení se automaticky přenese do aplikace.

Základní regulace topidel DCU ER

Bez možnosti přímého nastavení. Programování se provádí přes aplikaci. Ideální pro zabránění nechtěnému přenastavení přímo na konvektoru.

Termostat DTB 2R

Digitální pokojový termostat pro podomítkovou montáž. Vhodný pro regulaci topných rohoží nebo kabelů. Lze použít i pro řadu elektrických sálavých panelů Dimplex řady IRM.

Designové skleněné kryty „CliponGlass“.

Konvektory Dimplex mohou být více než jen chytrým vytápěním. Designové kryty s elegantním skleněným panelem je promění na stylový prvek interiéru. Tyto připínací „Clip-on-Glass“ kryty jsou navrženy na míru pro konvektory Dimplex DTD a upevníte je během několika sekund bez použití nářadí.

Antracitová / Bílá / Retro modrá

Zajímají vás podrobnosti k elektrickému vytápění Dimplex nebo chcete systém Smart Climate Control zakoupit?

Mám zájem o konzultaci řešení chytrého vytápění Dimplex: