Rubriky
realizace

Rekreační domek v Plzni na Mikulce vytápěný konvektory a krbem

Technicky zajímavě řešený dům, který splňuje moderní tepelně-izolační požadavky. Jako hlavní zdroj vytápění slouží elektrické nástěnné konvektory.

Relaxace s elektrickým vytápěním uprostřed zeleně

V nově vybudovaném rekreačním objektu v Plzni na Mikulce, byly navrženy přímotopné konvektory Airelec, jako hlavní zdroj vytápění v kombinaci s krbovými kamny pro komfortní užívání objektu. Nástěnná topidla splňují požadavky na jednoduché ovládání díky přehlednému digitálnímu termostatu na každém topném tělese a mají rychlou a přesnou reakci na změny teploty.

Potenciál pro další rozvoj představuje chytrá regulace

Topidla je možné doplnit systémem chytré regulace a tím zaručit maximální komfort s nízkými provozními náklady. Díky rychlé reakci topného systému je vytápění vhodné pro bezdrátové ovládání například prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu (topení lze zapnout vzdáleně několik hodin před tím, než bude objekt využíván). Ideálním doplňkem tohoto vytápění by mohly být pro příjemné teplo od nohou komfortní elektrické topné rohože.

Na realizaci spolupracovali:

Galerie

Mám zájem o konzultaci podobného řešení:  Prohlédněte si další realizace

  Loftový byt na Kavčích horách se smart home regulací a chlazením stropy

  Komfortní klima v podstřešním apartmánovém bytě 5+KK zajišťuje podlahové topení v kombinaci se stropním chlazením nahrazujícím klimatizaci. Smart home systém umožňuje snadné ovládání klima a zaručuje rozšiřitelnost systému o další funkce.

  Ekologickou dřevostavbu vytápí i chladí pouze stropní systém

  Komfort zajišťuje kombinace stropního chlazení a topení s tepelným čerpadlem země/voda s pasivním chlazením.

  Luxusní viladům s vytápěnou bazénovou halou

  Osvědčená kombinace podlahového topení, stropního chlazení a zónové regulace s ochranou rosného bodu. Zdrojem tepla a chladu je tepelné čerpadlo země/voda.

  Moderní dřevostavba v souladu s přírodou

  Zajímavě řešený dům, který splňuje moderní tepelně-izolační požadavky. Kombinuje podlahový a stropní systém pro vytápění a chlazení s tepelným čerpadlem země/voda.

  Rodinný dům s elektrickým podlahovým topením a úsporným ohřevem teplé vody

  Čistě elektrické vytápění i ohřev vody jsou při správném návrhu velice komfortní i finančně výhodné. V tomto případě jsou instalovány elektrické topné kabely a tepelné čerpadlo pro ohřev TUV.

  Moderní nízkoenergetický dům se zelenou střechou vytápěný elektřinou

  Architektonicky zajímavě řešený dům, který splňuje moderní tepelně-izolační požadavky. Jako hlavní zdroj vytápění slouží elektrické topné kabely v podlaze.

  Ochrana okapů před zamrzáním v rodinném domě v Karlových Varech, 420 m.n.m.

  Topné kabely v kombinaci s komfortní regulací zamezují tvorbě rampouchů a zamrzání okapových svodů.

  Cedrová dřevostavba ukrývající wellness zázemí využívá smart home systém

  Ve dvoupodlažním rekreačním objektu je navrženo podlahové topení se stropním chlazením ve wellness zázemí. Vnitřní klima řídí smart home systém ALPHA IP.